Wczoraj (04.06), w Krakowie zaginął 17 letni Klaudiusz Brudek. Istnieje podejrzenie, iż udał się w kierunku Lasku Wolskiego. Chlopak nie dotarł jak zawsze do szkoły. 17 latek cierpi na fobie społeczną. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach.


– 4 czerwca zaginął mój brat, 17-letni Klaudiusz Brudek.  Ma ok. 160 cm, jest bardzo chudy, ciemny blondyn z mocno kręconymi włosami. Ubrany był w jeansy, szarą, grubą bluzę z kapturem i buty trekingi w ciemnym kolorze. Jego rower jest czerwono-srebrny z latarką przymocowaną na kierownicy, model górski. Miał przy sobie tylko niebieski plecak z CAP w kratkę. Poszukiwany ma fobię społeczną i podejrzenie o autyzm. Poinformowaliśmy policję, jednak liczymy na jakąkolwiek pomoc. Pragniemy nagłośnić tę sprawę i bylibyśmy wdzięczni za udostępnienie tych informacji. W razie jakichkolwiek informacji proszę o wiadomość – apeluje siostra poszukiwanego.

Zaginął:

KLAUDIUSZ BRUDEK

Lat: 17

zam. Kraków

Zaginiony ostatni raz widziany był 4 czerwca br. około godz. 7.00, kiedy to wyszedł z miejsca zamieszkania. Nastolatek miał udać się do szkoły, jednak do niej nie dotarł. Do chwili obecnej 17-latek nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Chłopiec choruje na autyzm. Może poruszać się na czerwonym lub bordowym rowerze (ze srebrnymi elementami). Na co dzień jeździł w rejonie Lasu Wolskiego oraz po trasie rowerowej Tyniec -Stopień wodny.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: 160 cm

Waga : 50 kg

Budowa ciała: szczupła

Kolor oczu: niebieskie

Włosy: krótkie, kręcone, koloru ciemny blond

W dniu zaginięcia chłopiec ubrany były w: jasnoszarą bluzę z kapturem, granatowe spodnie jeansowe, buty trekkingowe koloru ciemnoszarego. Miał przy sobie plecak w kratę koloru niebiesko-czarno-białego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Krakowie:

Tel. 12 61-52-916, 12 61-52-236 lub 997.

Informacje: ESKA INFO KRAKÓW

PODZIEL SIĘ