Groźny wypadek na zjeździe z A4 w Balicach. ZDJĘCIA!

0

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj (23.06), w godzinach południowych na węźle ,,BALICE II”, przy zjeździe w kierunku lotniska. Poszkodowane zostały łącznie 4 osoby.


Około godziny 13:20 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych na zjeździe z Autostrady A4 w Balicach.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stacjonujący na pobliskim lotnisku.

Do zdarzenia jako pierwsze przybyły Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec LPR. Po chwili na miejsce dotarły zastępy straży pożarnej. Strażacy do jednej z osób poszkodowanych musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych w celu wydobycia z wraku pojazdu. Poszkodowani zostali przetransportowani do Krakowskich szpitali celem dalszej hospitalizacji.

Na miejscu działań: JRG 3 Kraków, OSP Balice, OSP Zabierzów, OSP Kryspinów, OSP Rząska, Zespoły Ratownictwa Medycznego x3, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ,,Ratownik 6″, Komisariat Autostradowy Policji.

Zdj. OSP Balice