Kolejny tragiczny wypadek na drogach Naszego województwa. Dwie osoby nie żyją w wyniku zdarzenia na DK94 w Bochni. ZDJĘCIA!

0

Do kolejnego w tym miesiącu tragicznego wypadku na drogach Naszego województwa doszło wczoraj nad ranem, w Bochni na DK94. W wyniku zdarzenia dwie młode osoby poniosły śmierć na miejscu, dwie kolejne przetransportowane zostały przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitali. 


Około godziny 6:55 do Wojewódzkiego Centrum Powiadomienia Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch pojazdów na DK94 w Bochni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano wszystkie slużby ratunkowe.

,, Kierujący samochodem osobowym Opel Astra, jadąc w kierunku Krakowa, zjechał na przeciwny pas ruchu – wprost pod nadjeżdzający od strony Krakowa samochód ciężarowy z naczepą.
W wyniku zderzenia dwóch pasażerów z samochodu osobowego poniosło śmierć na miejscu – to 19-latka i 20-latek z Bochni. Kierowca tego pojazdu jest w stanie ciężkim w szpitalu – to 21-latek z Bochni.
Kierowca ciężarówki (37-latek ze Starego Sącza) i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. ” – informuje KWP w Krakowie.

Droga krajowa przez kilka godzin była całkowicie zablokowana dla ruchu.

Przyczyny wypadku ustalone zostaną w toku śledztwa.

Fot. Małopolska Policja