W Krakowie trwają poszukiwania zaginionego Piotra Kijanki.

0

Strażacy z JRG 4 w Krakowie oraz  JRG Legionowo biorą udział w poszukiwaniach zaginionego na początku stycznia mieszkańca Krakowa.

Na policję zgłosili się nowi świadkowie, którzy twierdzą, że widzieli mężczyznę w okolicy Mostu Kotlarskiego. W tym właśnie miejscu działania prowadzą strażacy oraz policjanci. W działaniach straży pożarnej używany jest sonar.

Została też powołana specjalna grupa poszukiwawcza złożona z ekspertów komendy miejskiej i komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.

PIOTR KIJANKA

Lat: 34

ostatnio zamieszkiwał: Kraków, Dąbie 

Zaginiony 6 stycznia br. około godz. 23:30 wyszedł z jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie i do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: ok. 170 cm

Waga: ok. 78 kg

Budowa ciała: szczupła

Oczy: ciemne

Włosy: proste, krótkie, brunet

Znaki szczególne: broda, blizna na prawym łokciu

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: koszulkę koloru różowego, brązowe spodnie, ciemnozieloną kurtkę (długą do pasa), jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie:  tel. 12 61 51 205,   tel. 12 61 52 908 – całodobowy lub 997.

Za okazaną pomoc dziękujemy.