Możesz wesprzeć działania służb w walce z wirusem nie wychodząc z domu

1

Fundacja Służby Ratunkowe RP, uruchomiła zbiórkę, której celem jest wsparcie działań służb ratowniczych i innych podmiotów w walce z koronawirusem.

www.zrzutka.pl/koronawirus

Fundacja na co dzień wspiera działania straży pożarnych, ratowników medycznych i innych formacji ratowniczych. W dobie epidemii i czasu, kiedy to strażacy, ratownicy i funkcjonariusze, każdego dnia stają oko w oko z zagrożeniem- to wsparcie jest jeszcze bardziej ważne. Całość środków z prowadzonej zbiórki zostanie rozdysponowana na wsparcie działań związanych z epidemią.

„Jako Fundacja Służby Ratunkowe RP prowadzimy zbiórkę pieniędzy na zakup indywidualnego sprzęt ochrony osobistej dla strażaków, ratowników, wolontariuszy i pracowników służby zdrowia. To właśnie oni na pierwszej linii walczą z epidemią koronawirusa. Cały czas docierają do nas prośby o wsparcie działań służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Wiemy jak trudna jest sytuacja w służbie zdrowia wiemy, że często osoby na pierwszej linii walki z wirusem, nie są wystarczająco zabezpieczeni- często brakuje maseczek, kombinezonów i środków do dezynfekcji. Sami jesteśmy strażakami i ratownikami- znamy realia.

Pamiętajcie, że Ci wszyscy ludzie, którzy z narażeniem życia walczą z wirusem mają swoje domy, rodziny i dzieci- mają, gdzie wracać i dla kogo żyć. Pomóż nam zadbać o bezpieczeństwo tych wszystkich, którzy każdego dnia narażają się na niebezpieczeństwo, żebyś Ty mógł być bezpieczny.

100% wpłat zostanie rozdysponowana na wsparcie działań służb walczących z epidemią.

Ruszamy z akcją „Maska- co łaska”- pokażmy, że jesteśmy odpowiedzialnym narodem”- czytamy w opisie zbiórki.

Fundacje założyli strażacy i ratownicy w 2018 roku- dzisiaj stoją przed ogromnym wyzwaniem. Nie bądź obojętny!

Kliknij w poniższy link i udziel wsparcia tym, którzy każdego dnia narażają się dla Ciebie i Twoich bliskich!

Link do zrzutki: www.zrzutka.pl/koronawirus

1 KOMENTARZ

  1. Hańba dla władzy! Ratownicy muszą żebrać o pomoc obywateli! Gdzie są nasze podatki?!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.