Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy

0

Do tragicznego wypadku doszło na drodze dojazdowej do jednej z posesji w miejscowości Sędziszowa. Przewrócił się traktor, który przygniótł 46-letniego kierowcę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W środę rano (04.11.2020 r.) w Sędziszowej (gmina Bobowa) doszło do tragicznego wypadku. 46-letni kierujący zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jak wskazują wstępne ustalenia policjantów, mężczyzna jechał drogą dojazdową do jednej z posesji. Na mokrej i pokrytej liśćmi nawierzchni ciągnik prawdopodobnie zsunął się na pobliską skarpę i przewrócił na bok przygniatając mężczyznę. Służby ratunkowe powiadomił świadek zdarzenia, który próbował ratować poszkodowanego. Niestety nie udało się uratować mieszkańca gminy Bobowa. Mężczyzna zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia.
Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac polowych z użyciem sprzętu mechanicznego, zwłaszcza na nierównym terenie. Jesienna pogoda objawiająca się częstymi opadami deszczu oraz zalegające na drogach liście mogą stanowić poważne zagrożenie.