Niebezpiecznie na drogach Małopolski. W Krakowie zginął kierowca taksówki. ZDJĘCIA!

0

Do kilku niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło dziś na terenie naszego województwa.


Jedna osoba zginęła a jedna została ciężko ranna, po wypadku drogowym jaki wydarzył się po godzinie 10 w Krakowie na ul.Grota Roweckiego. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG 2 Kraków oraz Oficer Operacyjny. Ze wstępnych ustaleń wynika że w wypadku zginął kierowca taksówki.

Fot Małgorzata


Ok godziny 14:30 w miejscowości Dział w powiecie nowotarskim, na drodze w kierunku Długopola doszło do zderzenia skutera z samochodem osobowym. Nieprzytomny kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Fot. www.goral.info.pl


Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku na DK 7 w miejscowości Antolka w powiecie miechowskim. Do wypadku doszło ok godziny 14. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych występowały utrudnienia na trasie Jędrzejów-Miechów. Jeden z samochodów dachował. Droga Krajowa była zablokowana a następnie wprowadzono tam ruch wahadłowy.


O 17:40 w Zelczynie w powiecie krakowski doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty na DK44. Droga była zablokowana a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Ranny został kierujący jednośladem.


Cztery pojazdy brały udział w zdarzeniu na 505 kilometrze Autostrady A4, w kierunku Rzeszowa. Ruch odbywał się tam jednym pasem, co powodowało utrudnienia drogowe. W Wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Fot. Tomasz


W godzinach wieczornych w Bulowicach w powiecie oświęcimskim, na lokalnej drodze, nieznany sprawca potrącił jadącego rowerem chłopca i odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejscu interweniowali strażacy, ratownicy medyczni oraz policja, która poszukuje kierowcy samochodu osobowego marki Ford Focus.