Niespokojna niedziela na drogach powiatu nowosądeckiego. FOTO!

0

W niedzielę (18.03), na terenie powiatu nowosądeckiego, w przeciągu dwóch godzin doszło do trzech niebezpiecznych zdarzeń na drogach.


 

Mochnaczka Niżna gm. Krynica- Zdrój

Do pierwszego z nich doszło około godziny 13:22 w miejscowości Mochnaczka Niżna w gminie Krynica- Zdrój.

Służby po przybyciu na miejsce zdarzenia ustaliły, iż samochód osobowy wypadł z jezdni po czym wylądował na przydrożnym zboczu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu działał zastęp Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Krynica- Zdrój oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Mochnaczki Niżnej.

FOTO: KM PSP NOWY SĄCZ

Korzenna gm. Korzenna

Około godziny 14:43, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Korzenna.

Po przybyciu na miejsce akcji służb stwierdzono, że samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i uderzył w bramę ogrodzenia.

Pojazdem podróżowała kobieta, która została poszkodowana. Strażacy wydobyli poszkodowaną z samochodu na noszach typu deska oraz została ona przekazana przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu działań: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna, OSP Korzenna Centrum, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

FOTO: KM PSP NOWY SĄCZ

Nowa Wieś gm. Łabowa

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło około godziny 14:44 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Łabowa.

Na drodze krajowej nr 75, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób. Jednej osobie poszkodowanej strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz po przybyciu na miejsce karetki pogotowia ratunkowego, została ona zabrana w celu dalszej hospitalizacji.

Na miejscu działań: JRG Krynica- Zdrój, OSP Nowa Wieś, OSP Mochnaczka Wyżna, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

FOTO: KM PSP NOWY SĄCZ