Policyjny pościg zakończony strzałami oraz zdarzeniem z udziałem radiowozu – ZDJĘCIA!

0

Jak informuje portal www.mamnewsa.pl  we wtorek (21.07) około godziny 15:30 od Wadowic miał miejsce policyjny pościg. Samochód sprawców został zatrzymany w okolicach szkoły w Inwałdze. Sprawcy uciekli pieszo. Dwóch zostało zatrzymanych, pozostali uciekli.

W trakcie pościgu doszło do zderzenia policyjnego samochodu z audi na czeskich numerach rejestracyjnych, należącym do osób ściganych.
Świadkowie mówią, że w Inwałdzie padły strzały.
– To wydarzyło się tuż przed moim samochodem. W pewnym momencie samochód przede mną stanął w poprzek drogi, coś zaczęło się dymić. Z samochodu wybiegły prawdopodobnie cztery osoby, w tym jedna kobieta. Zaczęli uciekać, pokazałam policjantom w którą stronę. Na pewno padły strzały – relacjonuje nam czytelniczka, która była świadkiem całego zdarzenia.
– Audi najpierw wjechało pod prąd w kierunku ronda (w Wadowicach), za nim nieoznakowana Kia. Za chwilę Audi skierowało się na Andrychów pędząc na trzeciego, spychając samochody na pobocze. Za nim dzielnie Kia. Dziwię się, że do wypadku doszło dopiero w Inwałdzie. Akcja rodem z filmu. Wieźliśmy dzieci… Notabene brawo dla odważnego policjanta – opisuje na facebooku inna osoba.
Nieoficjalnie wiadomo, że policjantom udało się zatrzymać również pozostałych uciekinierów.
Fot. 112wadowice oraz mamnewsa.pl