Samochód zatrzymał się na słupie energetycznym. ZDJĘCIA!

0

Dzisiaj przed godziną 16 doszło do poważnego wypadku na DW949 w Zasolu, pow. oświęcimski. Samochód osobowy w wyniku zderzenia z innym pojazdem uderzył w słup energetyczny. Poszkodowanych zostało kilka osób.


W dniu 5 sierpnia o godzinie 15.40 w miejscowości Zasole na skrzyżowaniu ulic Łęckiej z Kostka Jagiełły doszło do zdarzenia drogowego.

Jak ustalili policjanci kobieta kierująca samochodem marki Mazda wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z samochodem marki BMW, którym kierował mężczyzna. W wyniku uderzenia BMW przemieściło się i uderzyło w słup energetyczny, w związku z tym oprócz Policji i Straży Pożarnej na miejscu interweniowali pracownicy energetyki.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującego BMW, jego 3 letniego syna oraz dwie kobiety które były pasażerkami. Ponadto do szpitala została przewieziona kierująca Mazdą oraz jej znajomy.

Na miejscu działań: JRG Oświęcim, OSP Zasole, OSP Jawiszowice, OSP Bielany, Zespoły Ratownictwa Medycznego typu- S oraz typu- P, Policja.