Śmiertelne potrącenie rowerzysty na DW-780 w Kwaczale. Policja szuka sprawcy wypadku, który nie udzielając pomocy uciekł z miejsca zdarzenia.

0

Policja poszukuje kierowcy samochodu Toyota Rav4, który w dniu 7 października o godz. 21:10 potrącił rowerzystę na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Kwaczała. Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.  


Z zebranych informacji wynika, że 50-latek jadąc na rowerze drogą wojewódzką 780 pomiędzy miejscowością Kwaczała i Babice został potrącony przez samochód jadący w tym samym kierunku. Kierujący tym samochodem  nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu uciekając z miejsca zdarzenia.

Pojazd, którym poruszał się sprawca wypadku  to Toyota Rav4, koloru ciemnego, model 3 – po liftingu, rocznik 2010-2012Samochód posiada uszkodzenia przedniej części pojazdu w postaci rozbitego reflektora i uszkodzonego zderzaka. Niewykluczone są inne uszkodzenia pojazdu w postaci np. rozbitej przedniej szyby.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy toyoty. Prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 32-6246-200.