Śmiertelny wypadek motocyklisty w powiecie chrzanowskim!

2 sierpnia 2021, 21:31

Chwilę po godzinie 15 do służb wpłynęło zgłoszenie o motocykliście który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na ulicy Powstańców Styczniowych w Chrzanowie.

Na miejsce niezwłocznie zostały zadysponowane wszystkie służby. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

Na miejscu przyczyny wyjaśniała Policja pod nadzorem prokuratora.

Jak przekazała Rzecznik Prasowa KPP w Chrzanowie portalowi http://www.przelom.pl 

O 15.10 otrzymaliśmy zgłoszenie, że motocyklista uderzył w drzewo i nie daje oznak życia – mówi Iwona Szelichiewicz z KPP w Chrzanowie.

 

Jak informuje Naszą Redakcję  Rzecznik KPP w Chrzanowie

 

Dzisiaj tj. 2 sierpnia br. O godz. 15.10 policja została powiadomiona przez mężczyznę, że w masywie leśnym na ul. Jaworowej w Libiążu ujawnił motocykl oraz leżącego mężczyznę nie dającego oznacza życia. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierowca motocykla jadąc ul. Powstańców Styczniowych w kierunku Libiąża nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem i na prawo skrętnym łuku drogi wypadł z niej do masywu leśnego. Kierowca poniósł śmierć. Na miejscu czynności wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia czasu, przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia

W działaniach brały udział zastępy z JRG Chrzanów, Policja, ZRM i Prokurator.

Zdjęcie: http://www.przelom.pl