Tragiczny wypadek w Cianowicach na DW794. Nie żyje kobieta. ZDJĘCIA!

0

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (01.06), w godzinach popołudniowych na DW794 w Cianowicach. W wypadku w którym brały udział łącznie trzy pojazdy,  poszkodowane zostały dwie osoby, z czego jednej pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować.


Około godziny 17:25 do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o groźnym wypadku na Drodze Wojewódzkiej nr 794 w miejscowości Cianowice.

Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Po dotarciu do miejsca zdarzenia oraz wstępnym rozpoznaniu, okazało się, iż w stanie zagrażającym życiu znajdują się dwie osoby podróżujące samochodem osobowym. Konieczne było użycie specjalistycznych narzędzi hydraulicznych w celu uzyskania dostępu do poszkodowanych.

U bardziej poszkodowanej kobiety nastąpiło Nagłe Zatrzymanie Krążenia, lecz niestety pomimo długotrwałej reanimacji nie udało uratować się poszkodowanej. Kierujący mężczyzna w stanie zagrożenia życia przetransportowany został przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w celu dalszej hospitalizacji.

Przyczyny wypadku bada obecnie prokuratura.