W Chrzanowie zatrzymano mężczyznę, który umówił się z 13-latką.FILM!

0

Wczoraj(26.06) w Galerii Handlowej w Chrzanowie, zatrzymano mężczyznę, który umówił się z 13-letnią dziewczyną na czynności seksualne.

Cała akcja przeprowadzona była dzięki Krzysztofowi Dymkowskiemu – znanemu w Polsce ,,Łowcy Pedofili”

W działania zaangażowani byli Policjanci z KPP Chrzanów,KMP Kraków, KWP Kraków.

FILM Z ZATRZYMANIA

Opublikowany przez Łowca Pedofilów Krzysztof Dymkowski najbardziej znany w Polsce Środa, 27 czerwca 2018

Korespondencja Krzysztofa Dymkowskiego(13-latka) z 33-letnim mężczyzną

Opis akcji w Chrzanowie (Tekst oryginalny Krzysztofa Dymkowskiego)

Podziękowania należą się też internautom oraz Policji ja już jestem w domu padnięty jak mucha Zatrzymanie podejrzanego 28 letniego Marcina z Krakowa , umówił się z dzieckiem lat 13 na rozdziewiczenie i przyjechał w tym celu do Chrzanowa , Świetna współpraca z Policja Zatrzymanie podejrzanego 28 letniego Marcina z Krakowa , umówił się z dzieckiem lat 13 na rozdziewiczenie i przyjechał w tym celu do Chrzanowa , Świetna współpraca z Policja.
Witam serdecznie już dojechałem do Wrocławia po udanej pułapce w Chrzanowie , na początek dziękuję całemu wydziałowi , kryminalnemu KPP Chrzanów , oraz wydziałowi życia zdrowia KMP Kraków , oraz Dyżurnym KPP Chrzanów, i dyżurnym KGP , a także dyżurnym KMP i KWP Kraków za współpracę .
Proszę emaila przekazać na ręce Komendata KWP Kraków oraz KPP Chrzanów , i KMP Kraków .
Ja jestem wykończony tym razem prywatnie przyjechałem do Chrzanowa .
Bowiem dwa dni temu w niedzielę zgłosił się do mnie internauta z Chrzanowa , bardzo miły chłopak , i poinformował mnie że koresponduje z pedofilem .
Pedofil próbował nieumiejętnie pozyskiwać też pornografię dziecięcą bowiem pisał na czacie cyt” wyślij zdjęcie cip..”.czyli może już posiadać bogate zbiory , ale to już wykaże badanie jego Komputera .
Ponieważ ja łapię tych zboczków lat 17 mam ogromne doświadczenie , poprosiłem o zapis rozmów .
Fatycznie mielismy do czynienia z Pedofilem , i to typowym co chciał rozdziewiczyć 13 latkę .
Ale w koresp , nie było potwierdzenia , fatycznego stanu .
Od razu powiadomiłem KGP , oraz KPP Chrzanów .
Zabroniłem młodemu chłopakowi już pisać z pedofilem zaczałem ja pisać smsy z pedofilem dałem mu do zrozumienia ze nie mam lat 15 , i szczeka mnie opadła , pedofil chciał mnie jako kasie lat 13 rozdziewiczyć bez gumki , bo wtedy mniej boli , pedofil pisał ze chce abym possała mu cyt „ku…….. „ załanczam smsy w emailu , ale proszę aby nie czytały tego osoby o słabych nerwach .
Wystartowałem samochodem z pieskiem , bez Polsatu do Chrzanowa .
Omało nie zginałem na autostradzie przy 130 na dozwolnym odcinku rozerwało mnie oponę ufff
W dniu 25.06.2018 dojechałem do Chrzanowa policja czekała na mnie złożyłem zawiadomienie , doprowadziłem do tego że świadek też się stawił w dniu dzisiejszym o 9 rano .
Gdy się wyspałem w Hotelu masakra 200 zl doba hahaah pojechałem o 12 do KPP Chrzanów , zgrałem na płytę smsy , policjantom oczy wyszły z orbit , jak czytali smsy , ( powiem tak KPP Chrzanów bardzo lubią pieski , mojego pieska policjanci głaskali ( mnie nie głaskali ) hahaha
Obstawiliśmy miejsce pułapki , policja z Chrzanowa była w kontakcie z KMP Kraków pedofil był pilnowany od Krakowa .
I gdy się pojawił na miejscu spotkania został zatrzymany ( stawiał czynny Opór ) aż byłem zmuszony trzymać mu nogi aby nie kopnał policjantów .
Serdecznie dziekuje Policjantom za współpracę – tekst orginalny Krzysztof Dymkowski