Wypadki i kolizje w powiecie myślenickim. FOTO!

0

Trzy zdarzenia drogowe z udziałem 4 samochodów osobowych i dwóch ciężarowych, poszkodowane trzy osoby – tak w skrócie można przedstawić ostatnie 24 godziny na drogach powiatu myślenickiego.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj o godz. 5:10 w Dobczycach przy ul.Myślenickiej. Tam w wyniku zderzenia dwóch samochodów ciężarowych, poszkodowana została jedna osoba, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Dyżurny Operacyjny SK KP PSP w Myślenicach, na miejsce zadysponował zastęp z OSP Dobczyce oraz dwa zastępy z JRG Myślenice.

DW967 była zablokowana przez 3 godziny.

O godz 16:05 w Brzączowicach doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały trzy samochody osobowe a jeden z nich dachował.

Dyżurny Operacyjny SK KP PSP w Myślenicach, zadysponował na miejsce zastępy z OSP Brzączowice, OSP Dobczyce i JRG Myślenice.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, której pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków trwały ok 2 godzin.

W dniu dzisiejszym o godz. 7:25 w Myślenicach na ul.Kazimierza Wielkiego dachował samochód osobowy.

Na miejsce zadysponowano zastępy z OSP Myślenice Dolne Przedmieście oraz JRG Myślenice. Kierujący pojazdem z obrażeniami został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Dokładne okoliczności trzech zdarzeń drogowych ustala KPP Myślenice.