Zmarł poszkodowany w wypadku kilka dni temu 9- letni chłopiec z powiatu nowotarskiego.

0

Tragiczna informacja wpłynęła dzisiejszego dnia do Naszej redakcji. W sobotę 16.03 br., w Ratułowie w powiecie nowotarskim doszło do poważnego wypadku z udziałem 9- letniego chłopca, który zderzył się czołowo quadem z innym pojazdem. W dniu dzisiejszym niestety po ciężkiej walce lekarzy zmarł w szpitalu.


Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. 9-letni chłopiec kierujący quadem wjechał wprost pod nadjeżdżające audi. Do zdarzenia doszło tuż przed mostem obok miejscowej remizy OSP. W stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Kierującej samochodem kobiecie i dwójce dzieci nic poważnego się nie stało.

U chłopca na miejscu zdarzenia ratownicy prowadzili RKO. Po kilkudziesięciu minutach udało się przywrócić jego funkcje życiowe. Trafił on do szpitala dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu. Niestety w dniu dzisiejszym chłopiec zmarł w krakowskim szpitalu.

Jak informuje portal www.goral.info.pl – ,,Informację tę potwierdził prokurator Jacek Tętnowski. Jak mówi, chłopiec zmarł w środę w szpitalu.”

Policja prowadzi cały czas śledztwo, w jakich okolicznościach 9- latek w ogóle znalazł się za kierownicą quada i na drodze na której nie powinno go być.

Fot. góral.info.pl