PILNE! Poszukiwani świadkowie wypadku z udziałem pieszego, który potrącony został dwa razy.

0

UWAGA! Komenda Miejska Policji w Tarnowie poszukuje świadków wypadku oraz kierującej pojazdem marki BMW


Policjanci tarnowskiej drogówki pracowali nad nietypowym wypadkiem, do którego doszło wczoraj około godziny 6.40, na drodze W 977 w Tarnowcu.

Przechodzący przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letni mężczyzna, został potrącony przez jadące w kierunku Tuchowa ciemno bordowe BMW, prowadzone przez kobietę. Pieszy został uderzony lusterkiem, obrócił się, po czym ponownie potrącony został, przez jadącego bezpośrednio za BMW volkswagena polo, za kierownicą którego również siedziała kobieta. Zarówno ona jak i pieszy byli trzeźwi. Natomiast kierująca BMW, zatrzymała się oferując pieszemu pomoc, jednak chwilę później odjechała, twierdząc, że musi jechać do pracy.
Jak się okazało mężczyzna doznał złamania nogi i został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowym wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy poszukują kierującą BMW – w wieku około 25-30 lat i jasnych włosach.

Jeśli posiadasz istotne informacje dotyczące wczorajszego wypadku lub informacje pomocne w zidentyfikowaniu kierującej BMW, prosimy są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnowie pod numerem /14/ 628 14 48 lub z numerem alarmowym 112.

Materiał: KMP w Tarnowie.